مشاوره نگهداری و تعمیرات به سبک چیستا

مشاور نگهداری و تعمیرات معادن

خدمات تخصصی مشاوره نت 

مشاوره نگهداری و تعمیرات به سبک چیستا به صورت کاملا علمی مطابق با استانداردهای روز و نیاز های بومی کشور توسط محمد معتمدی ابداع و ارائه می گردد .

تیم مشاوره نگهداری و تعمیرات در ابتدای امر ارزیابی جامعی از سیستم نت و نیروی انسانی خواهد داشت . ارزیابی بر اساس مدل وایر من خواهد بود و نیروی انسانی بر اساس دانش ، مهارت ، فرهنگ و فیزیولوژی سنجش خواهند شد تا نقشه راه نگهداری و تعمیرات ترسیم گردد .

تیم مشاروه نت رسا تدبیر اندیش چستا توجه اولیه خود را بر روی مسائل نگهداری (سرویس و اپراتوری ) خواهد داشت . این توجه بعد از ارزیابی شامل دوره های آموزشی عمومی برای سرویس کاران و اپراتورها خواهد شد . سپس تیم مشاوره نگهداری و تعمیرات نیروها را سطح بندی کرده و مطابق با نیاز طرح بهبود را پیاده سازی می کند .

معمولا از بهبود فرهنگ سازمانی در کل شرکت شروع خواهیم کرد و با استفاده از سیستم های کنترلی توسعه نت نوین را ادامه می دهیم. تیم مشاوره نگهداری و تعمیرات رسا تدبیر اندیش چیستا با مدیریت محمد معتمدی در نظر دارد متد بومی نت را در راستای بهینه سازی اقتصادی سازمان ها پیاده سازی نماید . از این رو مشتریان شریک تجاری ما هستند .

تیم مشاوره نت ، نت را آموزش نمی دهد ، نت را یاد می دهد . تا مشتریان با مهارت کامل بتوانند با پیاده سازی تکنیک های مناسب در کنار استراتژی های کلان سازمانی قرار گرفته و توانمندی ها نگهداری و تعمیرات را نمایان کنند.

مدت زمان مشاوره نت

مشاوره نگهداری و تعمیرات می تواند به صورت جداگانه در محورهای مدیریت ، اطلاعات و اجرا نیز ارائه گردد ، زمان پیاده سازی نقشه راه بهبود با توجه به وضعیت سازمان از یک سال شروع می شود .حسب درخواست ، مشتریان می توانند جهت دست یابی به حداقل نیازهای نت طرحی درخواست کنند . تمام مشاوره های محمد معتمدی مخصوص مدیران ارشد سازمان ها بوده و به صورت کاملا کاربردی ارائه می گردد

در صورت تمایل، پیاده سازی نت در بستر نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات صورت خواهد پذیرفت.

برخی خدمات ما :

مشاوره نت می تواند به صورت کلی از صفر تا صد مسائل را در بر گرفته یا به صورت موردی و حسب درخواست مشتری ارائه گردد که در فایل صوتی محمد معتمدی به آن اشاره شده .

بسته مشاوره کامل نگهداری و تعمیرات مخصوص مدیران ارشد.

۱-بهبود سیستم انبار داری و مدیریت قطعات یدکی

۲-بهینه سازی سیستم سوخت رسانی ماشین آلات

۳-ارزیابی نیروی انسانی نگهداری و تعمیرات

۴-ارائه برنامه های آموزشی مطابق با سطح نیروی انسانی

۵-بررسی ، بهبود و تهیه جداول سرویس ماشین آلات

۶-مشاوره پیاده سازی تکنیک آنالیز روغن

۷-پیاده سازی سامانه نگهداری و تعمیرات رایانه ای

مشاوره رایگان نگهداری و تعمیرات

در صورت حضور در دفتر رسا تدبیر یا برقراری تماس تلفنی می توانید از خدمات مشاوره نت به صورت رایگان استفاده فرمایید و اطلاعات کافی را در خصوص فرایند بهبود نگهداری و تعمیرات کسب نمایید.

مشاوره نت

مشاور مدیریت نگهداری و تعمیرات