آموزش ماشین آلات راهسازی

شرکت رسا تدبیر اندیش چیستا دوره آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی را با استفاده از برترین اساتید ، نوین ترین روش ها و با امکانات لازم به علاقه مندان نگهداری و تعمیرات ارائه می کند . آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی به چند صورت قابل اجرا می باشد

دوره های آموزشی ماشین آلات راهسازی و معدنی به صورت برنامه ریزی شده :

این دسته از آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی مطابق با برنامه های شش ماهه شرکت رسا تدبیر اندیش چیستا بوده و در دفتر این شرکت واقع در تهران برگزار می شود . مدت این دوره ها معمولا کوتاه (بین یک تا سه روز) و به صورت تئوری می باشد .

آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی در محل مشتری :

این دسته از آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی مطابق با درخواست مشتریان انجام می شود . آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی در محل مشتری می تواند مطابق با نیازها طرح ریزی و اجرا شود . در این روش سرفصل های آموزشی با هماهنگی و انجام کارشناسی بین دوطرف قابل تغییر است .

آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی به صورت بلند مدت :

این دسته از آموزش های ماشین آلات راهسازی و معدنی طی ارزیابی نیروی انسانی و مطابق با برنامه ریزی های حداقل یک ساله انجام می شود . ابتدا نیروی انسانی شامل اپراتور ، سرویس کار ، مسئولین ماشین آلات و … که با ماشین آلات در ارتباط هستند به صورت میدانی و تئوری بر اساس چهار محور دانش ، مهارت ، فرهنگ و فیزیولوژی ارزیابی می شوند سپس برای هر یک از افراد دوره های آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی یا دوره های خاص دیگر مورد نیاز طرح ریزی و اجرا می گردد.

آموزش ماشین آلات  به سبک چیستا :

به زودی شاهد یک نگرش پشرفته در آموزش نگهداری و تعمیرات خواهید بود . صبور باشید…

برتری های ما در آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی

الف- خدمات بدون فروش  :

به منظور فرهنگ سازی نگهداری و تعمیرات ماشین آلات راهسازی و معدنی  خدمات بدون فروش آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی به صورت ارزیابی رایگان سازمان نگهداری و تعمیرات برای مشتریان انجام می گردد . در این ارزیابی مطابق با استاندارهای روز و نیازهای شرکت اطلاعات جامعی در اختیار مدیران ارشد سازمان قرار داده می شود که وضعیت کلی نگهداری و تعمیرات ماشین آلات ، فرصت ها و چالش های آن را مشخص خواهد کرد و مدیران به صورت واضح راه کار های کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات را ملاحظه خواهند کرد.

ب- خدمات پیش از فروش آموزش ماشین آلات :

آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی می بایست به صورت اصولی و بر اساس گروه بندی و مشخص شدن سطح نیروی انسانی انجام شود این موضوع نیازمند پیش آزمون می باشد ، تا مشخص گردد هریک از افراد نیازمند چه نوع آموزشی هستند ، چه نقاط ضعف و قوتی دارند و چگونه می توان آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی ارائه شده را به فرهنگ سازمانی تبدیل و از آورده های آن در راستای بهبود وضعیت اقتصادی سازمان ها بهره برد . در این راه با ما باشید…

ج- برگزاری آموزش ماشین آلات به صورت گارانتی سی روزه :

طی این فرایند کارآموزان می توانند بعد از برگزاری دوره آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی به مدت سی روز مشکلات ، پرسش و چالش های خود را به صورت مکاتبه ای با مدرس دوره مطرح و ضمن دریافت پاسخ مناسب نسبت به توسعه اطلاعات خود اقدام نمایند

د- استفاده از اساتید برجسته آموزش ماشین آلات راهسازی  :

رسا تدبیر اندیش چیستا با استفاده از اساتید برجسته آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی از جمله آقایان حافظی ، فرهادی ، عابدزاده ، سلیمانی ، محمدی و… دوره های آموزشی را تدوین و اجرا می کند . برای هر یک از آموزش ها از اساتید خاص استفاده می شود . جزوه ، فایل های آموزشی و نکات کلیدی به منظور ایجاد راهکارهای کمک آموزشی به فراگیران ارائه خواهد شد .

ه-آپدیت رایگان آموزش ماشین آلات :

شرکت رسا تدبیر اندیش چیستا به منظور رعایت اصول مشتری مداری ، تولید دانش و ارائه اطلاعات به روز در صورتی که تغییری در سرفصل های آموزشی ایجاد شود اطلاعات آن را به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قبلی قرار خواهد داد تا ضمن بهرمندی از اطلاعات به روز از خدمات پس از فروش برجسته ای بهره مند گردند

و-با تجربه ترین متخصص ماشین آلات کشور در کنار شماست :

نمونه ای از فایل های آموزش ماشین آلات راهسازی

نمونه ای از فایل های آموزشی ماشین آلات

 

 

نکاتی در مورد آموزش ماشین آلات راهسازی

 

استفاده از روش‌های نامناسب آموزش ماشین آلات راهسازی

این مشکل از کمبود انعطاف در آموزش ماشین آلات راهسازی ناشی می‌شود. یک برنامه آموزشی خوب از ترکیب مواد و انواع روش‌های ارائه استفاده می‌کند. این‌ها شامل محیط‌های کلاسی سنتی، طرح‌های آموزشی کامپیوتری، ویدئو کلاس، جزوات شخصی و اخبار آموزشی ماهواره‌ای می‌شوند.اگر منحصراً یکی از روش‌های آموزشی استفاده شود کارآموزان ممکن است خسته و بی‌علاقه گردند. تنها از طریق ترکیب تکنیک‌های مختلف، اساتید می‌توانند مطمئن شوند که برنامه‌های آموزشی همیشه موردتوجه کارآموزان قرار می‌گیرند.

کمبود مهارت‌ها و دانش‌پایه کارآموزان

متأسفانه عدم آمادگی برای کار، بزرگ‌تر ین مشکلی است که امروزه بسیاری از شرکت‌ها با آن مواجه‌اند. افرادی که دبیرستان را ترک کرده‌اند مهارت و دانش‌پایه کافی در خواندن، نوشتن و ریاضی ندارند. از طرفی شرکت‌ها هیچ انتخابی جز توسعه برنامه‌های آموزشی داخلی برای اطمینان از حداقل شایستگی نیروی انسانی ندارند. درحالی‌که برخی شرکت‌ها به دلیل برگزاری آزمون‌های قابل‌قبول پیش از استخدام، مشکلی در این زمینه ندارند، شرکت‌هایی که موقعیت جغرافیایی، سیستم جبران خسارت یا محیط کاری مطلوبی دارند، با استخری پر از افراد شایسته برای انتخاب گزینه‌های مجرب و کارآزموده مواجه هستند.

سوال کلیدی : آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی یا نت  می بایست در چه سطحی ارائه شود ؟

استفاده از مواد آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی نامناسب

مواد آموزشی نامناسب می‌تواند نشانه‌ای باشد از اینکه سرمایه‌گذاری مناسبی برای برنامه‌های آموزشی صورت نپذیرفته است. برخی برنامه‌های آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی یا نت از کپی استفاده می‌کنند. برخی دیگر سالیان طولانی مورداستفاده قرارگرفته‌اند و حتی بین کارآموزان دوباره منتشرشده‌اند. برای مؤثر بودن یک برنامه آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی یا نت مواد آموزشی مناسبی باید فراهم گردند. بسیاری از منابع باکیفیت، مواد آموزشی عالی ایجاد می‌کنند.

بی‌انگیزگی کار آموزان برای دریافت آموزش ماشین آلات راهسازی

این مسئله برای بسیاری از شرکت‌ها نقطه‌ای حساس است. مشوق‌های یک کارمند برای یادگیری مهارت‌های جدید چه هستند؟ برخی فاکتورها شامل:

آموزش منجر به افزایش حقوق

یادگیری مهارت جدید برای شغل جدید

آموزش برای انجام کار فعلی با تجهیزات که فنّاوری بالاتری دارند.

آموزش برای اطمینان از قابلیت استخدام تکنیسین

مشوق‌ها ممکن است همه این‌ها، برخی از این‌ها و یا حتی هیچ‌یک از این‌ها باشد. به یاد داشته باشید که مهم نیست که از چه بهره می‌گیرید. برای انگیزش کارکنان به‌منظور یادگیری و استفاده از آموزش باید اندیشید. این مهم بستگی به مدیریت هر سازمان دارد تا مشوق مناسبی برای نیروهای خود در نظر گیرد.

عدم التزام مدیریت برای آموزش ماشین آلات راهسازی

این واقعیت روشن است که آموزش ماشین آلات راهسازی پرهزینه است ولی بی‌توجهی به آن پرهزینه‌تر خواهد بود. در بسیاری از موارد وقتی کاهش هزینه صورت می‌گیرد، کاهش‌ها اغلب از آموزش و نت شروع می‌شود. اگر شما در مدیریت آموزش آموزش ماشین آلات باشید این تقلیل‌ها واقعاً یک مشکل است. اگر شرکت می‌خواهد در دهه بعدی فعالیت خود از سایر رقبا سبقت گیرد، مدیریت بایستی در خصوص آموزش ماشین آلات راهسازی به کارکنان خود متعهد باشد. آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی باید بر میزان برگشت سرمایه‌ای که شرکت دریافت می‌کند تمرکز نماید. بدین معنی که آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی و نت بر رفع مسائل مشخص متمرکز شود. این مسائل بایستی از طریق تأثیر مالی که بر شرکت می‌گذارند برآورد شده و همچنین بایستی بر مبنای آنالیزهای انجام‌شده جهت نیازمندی‌های آموزشی برنامه‌ریزی و اجرا شوند… نتایج آموزش نیز بایستی بر مبنای تأثیرگذاری آن بروی سودآوری سازمان ردیابی شوند.

آموزش ماشین آلات راهسازی

آموزش ماشین آلات راهسازی