سال جدید را با اهدافی آغاز خواهیم کرد که در توسعه نگهداری و تعمیرات کشور و کسب دانش همراهان نگهداری و تعمیرات به سبک چیستا گامی تاثیر گذار باشد . در نظر داریم در کنار شما عزیزان با نوین ترین روش های آموزشی ، مشاوره ای و برنامه ریزی های یکسان سازی نگهداری و تعمیرات را در صنایع و معادن کشور توسعه داده و با استفاده از اساتید جهانی بهینه سازی اقتصادی را به شایسته ترین شکل ممکن میسر نماییم ، بی شک در این راه نیازمند همکاری و همراهی شما عزیزان داریم لذا از تمامی علاقه مندان به نگهداری و تعمیرات دعوت می گردد در صورت تمایل با ما در تماس بوده تا در توسعه همکاری ها اقدام لازم صورت پذیرد . در پایان توجه شما را به توضیحات استاد مهرداد بهار در خصوص اسطوره نوروز جلب می کنم :

نوروز از ایام مقدس اساطیر ایران و جشنی به مفهوم بازگشت سیاوش و ازدواجش با الهه باروری است.

طبق اسطوره های نجوم بین النهرین جهان ۱۲هزار سال ادامه خواهد داشت و سپس اشوب اذلی یا اشفتگی اغازین باز میگردد از این روست که نوروز جشنی ۱۲روزه است و سیزده بدر نماد پایان جهان.

فروردین جمع کلمه فرورد به معنی فروهرها می باشد همچین ارتباطی با فروشی و بازگشت ارواح مردگان به کاشانه خویش در اول فروردین دارد . از این روست ک هنوز ما ایرانیان پنجشنبه اخر سال به دیدار درگذشتگان می رویم .

هفت سین نماد هفت سیاره اسطوره ای است که سرنوشت بشر در دست آنان بوده.

فیروزه ای باشید…

محمد معتمدی

درباره ی محمد معتمدی

یک پاسخ ارسال نمایید