نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماشین آلات cmms تحت وب

نرم افزار نگهداری و تعمیرات

شرکت رسا تدبیر اندیش چیستا با ارائه نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS & EAM به عنوان اولین نرم افزار مدیریت دارایی های فیزیکی در کشور فعالیت خود را با هدف بومی سازی نگهداری و تعمیرات ، مشاوره و آموزش ماشین آلات و پیاده سازی نت در بستر نرم افزار نت ماشین آلات CMMS & EAM در شرکت های معدنی ، راه سازی ، ساختمانی ،عمرانی ، صنایع و… با موفقیت ادامه می دهد . در ذیل به شرح مختصری از توانمندی های نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS & EAM پرداخته می شود :

اگر به نرم افزار نت نیاز دارید حتما روشی برای انتخاب بهترین cmms را از دست نمی دهید

نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS & EAM حاصل تجربه چندین ساله گروه کاری آن که مشتمل بر اساتید نگهداری و تعمیرات ، اساتید ماشین آلات راهسازی و معدنی و بهترین برنامه نویسان و گرافیست ها می باشد . نرم افزار فارغ از پشتیبانی کامل نیاز های نگهداری و تعمیرات به صورت یک نرم افزار جامع میتواند سازمان های مختلف را تحت پوشش قرار دهد . در حال حاضر نرم نت ماشین آلات CMMS & EAM با اضافه کردن ماژول نامه نگاری و گردش فرم ، ماژول انبار ، ماژول قراردادها ، ماژول عیب یابی ، ماژول ارتباطات و اطلاع رسانی پیش رفته و… دارای تمایز و امکانات پیشرفته و شایان توجهی می باشد ..

با توجه به موضوع نت همچنین گستردگی نرم افزار مدیریت نت ماشین آلات CMMS & EAM ما علاقه داریم توضیحات جامع و دقیقی را به صورت حضوری خدمت علاقه مندان ارائه کنیم در این راستا به روش های ذیل عمل خواهیم کرد :

خدمات بدون فروش نرم افزارمدیریت نت ماشین آلات CMMS & EAM :

دمو حضوری ، پرسش و پاسخ ، نیاز سنجی ، ارائه پیشنهاد های بهبود و… به صورت رایگان یک جلسه

خدمات پیش از فروش نرم افزار مدیریت نت CMMS & EAM :

ارزیابی وضعیت ، ارائه نقشه راه بهبود سازمان نگهداری و تعمیرات ، مشاوره حضوری رایگان دو جلسه

خدمات هنگام فروش نرم مدیریت افزار نت ماشین آلات CMMS & EAM :

این اقدامات با توجه به نیاز های سازمان و طی قرار داد انجام خواهد شد

پشتیبانی همه جانبه نرم افزار نت ماشین آلات CMMS & EAM :

به منظور پیاده سازی و اثر بخشی نگهداری و تعمیرات در بستر نرم افزار طی قرار داد های بلند مدت و به صورت سه ماه رایگان با مشتریان همکاری خواهیم کرد ، آموزش نیروی انسانی ، تحلیل و توسعه نت و هر آنچه مورد نیاز مجموعه باشد را به صورت مشارکتی ارائه خواهیم کرد .

وزارت راه کشور – شرکت شهاب سنگ – شرکت کولهام – شرکت پایندان – شرکت اویک – شرکت جنرال مکانیک – اکتشاف معادن ایران – شرکت سنگ سا و ….
 • ماژول PM نرم افزار نت ماشین آلات CMMS & EAM

  آنچه در جدید ترین منابع نگهداری و تعمیرات به آن اشاره شده پیاده سازی ۱۰۰درصدی PM برای ۱۰۰ درصد ماشین آلات می باشد آقای تری وایر من ضمن تاکید بر این موضوع بیان می کنند پیاده سازی این روش می تواند تا ۸۰درصد از تعمیرات بعد از خرابی جلوگیری کند . موضوع سرویس ماشین آلات راهسازی و معدنی را می توان قسمتی از فعالیت های PM در نظر گرفت . نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS & EAM به خوبی این موضوع را پوشش داده و با قابلیت های پیشرفت و هوشمندانه می تواند ضمن افزایش عمر مفید ماشین آلات در کاهش هزینه های مواد مصرفی از جمله روغن ، فیلتر و گیریس صرفه جویی های مناسبی را برای سازمان ها  فراهم آورد . در قسمت دیگری از این ماژول تست های فنی انجام شده بر روی دستگاه قابل ثبت و تحلیل است . نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS & EAM می تواند تمامی پارامترهای اندازه گیری شده را مطابق با تعاریف انجام شده با استاندارد لازم سنجیده و به صورت گزارش به کارشناسان ارائه کند . این ماژول از نرم افزار نت ماشین آلات CMMS & EAM داینامیک بوده و کاربران می توانند به صورت نا محدود فرم تست فنی با حالت های مختلف را تولید ، ویرایش و… نمایند.

 • یکی از مهمترین تکنیک ها جهت کاهش هزینه تعمیرات استفاده از آنالیز روغن به منظور شناسایی خرابی ها می باشد . نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS & EAM ضمن برقراری ارتباط با آزمایشگاه آنالیز روغن توان کاو نت ، تهیه گزارش های کاربردی و تحلیلی می تواند کارشناسان نت را در راستای تصمیم گیری در خصوص نتایج آنالیز روغن یاری نماید . این ماژول ضمن دریافت اطلاعات به صورت آنلاین از آزمایشگاه ، به صورت اتوماتیک نتایج را به صورت پیامک به کاربران ارسال می کند. نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS & EAM سوابق را بررسی و گزارش جامعی از شاخص های اصلی آنالیز روغن شامل آلودگی ها ، شرایط فیزیکی و شیمیایی روغن ، افزودنی ها و… در اختیار کارشناسان قرار می دهد . شایان توجه است این ماژول از نرم افزار نت ماشین آلات CMMS & EAM می تواند بر اساس آنالیز ارتعاشت ، ترموگرافی و… طراحی و فعالیت نماید

 • ماژول گزارش های نرم افزار cmms

  تدوین گزارش های اثر بخش یکی از مواردی است که میتواند یک سازمان را به سوی بهبود وضعیت اقتصادی و موفقیت کامل هدایت کند نرم افزار cmms گزارش های مورد نیاز تمامی سطوح نگهداری و تعمیرات را تهیه و در فرمت های مختلف ارائه می کند .

  به منظور دسترسی آسان به گزارش های کلیدی نرم افزار  CMMS  ، این ماژول قابل ارائه به صورت آنلاین بوده در صورت هرگونه تغییر مدیران سطح بالای سازمان می توانند ضمن مانیتورینگ وضعیت ماشین آلات بر اساس اطلاعات تصمیم گیری نمایند . این گزارش مخصوص مدیران ماشین استراتژیک بوده و بر اساس راندمان کار ، شاخص های کلید عملکرد ، بودجه و هزینه های صورت گرفته وضعیت ماشین آلات و پژوه های را گزارش می کند.

  با توجه به اینکه بررسی فنی ماشین آلات و اطلاعات از آخرین وضعیت آن ها مد نظر کارشناسان نت می باشد ماژول گزارش دهی نرم افزار CMMS با توجه به سوابق دستگاه ، نتایج تست فنی ، نتایج آنالیز روغن و شاخص های کلید عملکرد گزارش فنی و تحلیلی هر دستگاه را تدوین به مسئولین ماشین آلات ارائه می کند .

  شایان توجه است نرم افزار  CMMS  دارای بیش از ۱۳۰ گزارش است

 • ماژول عیب یابی نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS & EAM

  با توجه به پیچیدگی سیستم های الکترونیکی در ماشین آلات و وجود مانیتور پنل ، نرم افزار نت ماشین آلات CMMS & EAM توانایی دارد با دریافت کد ارور از طریق پیام کوتاه علت خرابی و راه کار آن را به کاربر پاسخ دهد این اقدام باعث خواهد شد بسیاری از هزینه های استفاده از مکانیک و برون سپاری عیب یابی های کوچک صرفه جویی شود و نیروی انسانی به مرور زمان آموزش های هنگام کار را فراگرفته و در هنگام خرابی رفتار مناسب را انجام دهد.

 • ماژول برنامه ریزی نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS & EAM

  هر سازمانی به منظور ایجاد هماهنگی بین نیروی انسانی که ممکن از سراسر کشو یا حتی خارج از کشور مشغول فعالیت باشند نیاز به ایجاد برنامه های اجرایی دارد . نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS  می تواند برنامه اجرایی سازمان را به صورت یکسال و بر اساس دسترسی های لازم مدیریت و زمان آن را به افراد مربوط اطلاع رسانی کند . این ماژول دارای قسمت یاد آوری برای دستگاه یا دستور کار نیز می باشد .

 • ماژول قرارداد های نرم افزار ماشین آلات CMMS & EAM

  این ماژول از نرم افزار مدیریت نت ماشین آلات CMMS  توانایی ارائه صورت وضعیت اجاره ماشین آلات را داشته و بر اساس ۶۷ پارامتر مختلف برای شرایط قرار داد امکان برنامه ریزی و محاسبه مبلغ را خواهد داشت

 • این قسمت از نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات ماشین آلات CMMS  به منظور تامین نیاز شرکت ها جهت نامه نگاری و فرایند ها طراحی شده و باعث می شود هزینه خرید یک نرم افزار اتوماسیون صرفه جویی شود . این ماژول توانایی های لازم جهت مکاتبات را داشته و کاملا با دستورکار ها و ماشین آلات در ارتباط می باشد

جهت اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید ۰۹۱۲۳۰۱۳۴۳۰ 

نرم افزار  CMMS  در بیش از ۱۵۰ شرکت نگهداری و تعمیرات را پیاده سازی کرده است.

بعد از پیاده سازی نرم مدیریت افزار نگت ماشین آلات CMMS  زمان آزاده شده نیروی انسانی چشم گیر بوده .

تعمیرات ناگهانی بعد از استقرار نرم افزار  ماشین آلات CMMS & EAM کاهش یافته است .

هزینه مواد مصرفی با استفاده از نرم افزار مدیریت نت  ماشین آلات CMMS & EAM بهینه شده .

نرم افزار ماشین آلات CMMS & EAM فرهنگ سازمانی را بهبود بخشیده است.

نرم افزار مدیریت  ماشین آلات CMMS & EAM سامانه مدیریت تصمیم سازمان است.

آموزش نگهداری و تعمیرات :

جهت اگاهی سازمان ها از اصول نگهداری و تعمیرات دو دوره آموزشی رایگان به مشتریان نرم افزار نگهداری و تعمیرات cmm ارائه می گردد تا در پیاده سازی اصول نت موفقیت بیشتری حاصل گردد .

شایان توجه است نرم افزار نگهداری و تعمیرات cmms بدون محدودیت در تعداد کاربر به مشتریان ارائه می گردد.

این نرم افزار درشورای عالی انفورماتیک به شماره ۲۰۳۲۲۷ به نام کیمیا فن آور آریا به ثبت رسیده و بدیهی است هر اقدام درجهت قراردادن اطلاعات مربوط به آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی که منجر به کپی برداری یا هرگونه استفاده غیر مجاز گردد، پیگرد قانونی دارد .

نرم افزار cmms